Головна » 2018 » Квітень » 10 » «Альтаїр» вдруге поспіль володар призу В.В.Першина
09:13
«Альтаїр» вдруге поспіль володар призу В.В.Першина

«Альтаїр» Драбів – «Базис» Кочубіївка 3:0 (2:0)

«Альтаїр»: А.Лєнчінков (Я.Магльований, 80), Д.Черниш, Ю.Дмитренко, С.Грищук (О.Євтушевський, 53), В.Вдовика, О.Лобов (Н.Агарін, 86), В.Гонщик (О.Бичков, 65), П.Степанов(А.Білоус, 69), В.Ординський (М.Кретов, 80), О.Колос, Д.Бреус (С.Біда, 57). Тренер: Р.Поліщук.

«Базис»: В.Рибак (Р.Білоус, 70), С.Мачульський (С.Кравченко, 79), В.Тастанкулов, Ф.Каплюченко, В.Гірський, А.Тепляков (О.Годований, 70), Ю.Гріщенко, О.Попсуй (О.Бровченко, 73), А.Вальчиковський, С.Новіков, С.Янчук (В.Смілянець, 73). Тренер: С.Янчук.

Голи: О.Колос (8), В.Ординський (44), М.Кретов (87).

Завершився майже місячний марафон десятого всеукраїнського турніру, присвяченого памяті Заслуженого тренера України, майстра спорту В’ячеслава Першина.

9 квітня відбулися заключні матчі фінального етапу. В цей день в с.Білозір’я змагалися команди, які на попередньому груповому етапі зайняли 1-2 місця і вибороли право боротися за головні призи.

Спочатку в зустрічі за третє місце відбувся матч між командами Чорнобаївського ФК «Колос» та «Росава-Наша Ряба» с.Степанці. Футболісти із Канівщини програючи після першого тайму 0:2, в другому таймі зуміли нав’язати супернику свою гру та забивши у ворота «Колоса» чотири м’ячі, отримали кубок за третє місце.

У матчі за головний приз зустрілися Драбівський «Альтаїр» та спортивний клуб «Базис» Кочубіївка. Укомплектований цього року відомими футболістами «Альтаїр» був сильнішим у цьому матчі і в підсумку святкував перемогу з рахунком 3:0.

Командам-учасницям, які не потрапили до трійки призерів були вручені пам'ятні нагороди.

Приз кращого футболіста турніру отримав Олександр Колос – «Альтаїр», кращим воротарем визнано Владислава Рибака – СК «Базис», а приз «Глядацьких симпатій» вручено граючому тренеру СК «Базис» Сергію Янчуку.

В закритті турніру та врученні нагород взяв участь син В’ячеслава Володимировича Першина – Сергій Першин.

Турнір передав естафету обласному Кубку – 2018, який стартує 14 квітня.

Переглядів: 120 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0