П`ятниця, 26.05.2017, 23:47
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ



 
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2016 » Листопад » 15 » Дитячо-юнацька ліга області
12:57
Дитячо-юнацька ліга області

 

       Завершилось перше коло (осіння частина) чемпіонату та першості Черкаської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд у трьох вікових категоріях сезону 2016 – 2017 років.

 

 

2004-2005р.р.н.

1 група

1

ДЮСШ Чигирин

7

6

1

-

30-6

19

2

ФК «Черкаси» Черкаси

7

6

1

-

26-4

19

3

ДЮСШ Канів

7

4

-

3

24-13

12

4

РК ДЮСШ Золотоніський р-н

7

3

-

4

21-25

9

5

«Дніпро-80–3» Черкаси

7

3

-

4

12-18

9

6

«Дніпро-80–2» Черкаси

7

3

-

4

15-26

9

7

ДЮСШ Чорнобай

7

1

-

6

8-23

3

8

ДЮСШ Золотоноша

7

1

-

6

8-29

3

2 група

1

«Дніпро-80» Черкаси

8

8

-

-

58-10

24

2

«Явір-Олімп» Сміла

8

5

1

2

33-14

16

3

ДЮСШ Звенигородка

8

5

1

2

34-28

16

4

«ДЮСШ-2» Ватутіне

8

4

1

3

20-23

13

5

«ДЮСШ-1» Ватутіне

8

4

1

3

34-23

13

6

«ДЮСШ-Корсунь» К.-Шевченківський

8

2

1

5

23-42

7

7

«Юність» Городище

8

2

-

6

25-39

6

8

«ЛНЗ-Лебедин» Лебедин

8

1

3

4

10-29

6

9

ДЮСШ Шпола

8

-

2

6

9-38

2

3 група

1

ДЮФКП «Олімп» Христинівка

8

8

-

-

39-10

24

2

«Уманьферммаш» Умань

8

5

2

1

42-15

17

3

«ДЮСШ-1» Умань

8

4

3

1

24-16

15

4

ДЮСШ «Колос» Катеринопіль

8

4

1

3

27-17

13

5

«ДЮСШ-2» Умань

8

3

-

5

28-27

9

6

ДЮСШ Маньківка

8

3

-

5

7-20

9

7

ДЮСШ Тальне

8

2

3

3

10-16

9

8

ДЮСШ Монастирище

8

2

1

5

13-15

7

9

«Уманьферммаш-2» Умань

8

-

-

8

5-59

0

2002-2003р.р.н.

1 група

1

«Дніпро-80–2» Черкаси

5

4

1

-

23-6

13

2

ДЮСШ Канів

5

4

1

-

12-3

13

3

ДЮСШ «Снайпер» Золотоноша

5

2

1

2

15-14

7

4

ДЮСШ Городище

5

1

1

3

7-14

4

5

ДЮСШ «Мрія» Черкаський р-н

5

1

-

4

5-13

3

6

ДЮСШ «Колос» Канівський р-н

5

-

2

3

5-17

2

2 група

1

«Дніпро-80» Черкаси

6

6

-

-

38-2

18

2

«Юність» Городище

6

4

-

2

21-15

12

3

«ДЮСШ-Корсунь» К.-Шевченківський

6

3

1

2

8-11

10

4

ДЮСШ «Колос» Катеринопіль

6

3

1

2

8-13

10

5

ФК «Старт» Звенигородка

6

2

-

4

8-16

6

6

КДЮСШ «Олімп» Кам’янка

6

1

1

4

7-20

4

7

«Черкаський Дніпро» Білозір’я

6

-

1

5

1-14

1

3 група

1

«УТК-ДЮСШ» Умань

6

5

-

1

21-4

15

2

ДЮСШ Маньківка

6

4

1

1

12-5

13

3

«ЛНЗ-Лебедин» Лебедин

6

3

1

2

9-9

10

4

ДЮСШ Монастирище

6

3

-

3

14-12

9

5

ДЮСШ Жашків

6

2

1

3

12-13

7

6

ДЮСШ Шпола

6

1

2

3

5-12

5

7

ДЮСШ «Колос» Лисянка

6

-

1

5

4-22

1

2000-2001р.р.н.

1 група

1

«Дніпро-80–2» Черкаси

5

4

-

1

25-7

12

2

ДЮСШ «Мрія» Черкаський р-н

5

2

2

1

10-5

8

3

ДЮСШ Канів

5

2

2

1

5-3

8

4

РК ДЮСШ «Снайпер» Золотоніськ.р-н

5

2

-

3

8-15

6

5

ДЮСШ Чигирин

5

-

2

3

3-7

2

6

ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт» Леськи

5

-

2

3

5-19

2

2 група

1

«Дніпро-80» Черкаси

5

5

-

-

27-4

15

2

«Черкаський Дніпро» Білозір’я

5

4

-

1

17-4

12

3

«ДЮСШ-Корсунь» К.-Шевченківський

5

2

-

3

11-15

6

4

«Старт» Смілянський р-н

5

2

-

3

8-21

6

5

ФОСК «Колос» Городище

5

1

1

3

8-13

4

6

КДЮСШ «Олімп» Кам’янка

5

-

1

4

7-21

1

3 група

1

ДЮСШ Шпола

5

5

-

-

20-4

15

2

«УТК-ДЮСШ» Умань

5

4

-

1

10-6

12

3

ДЮСШ Маньківка

5

3

-

2

18-7

9

4

«ЛНЗ-Лебедин» Лебедин

5

1

1

3

3-8

4

5

ДЮСШ Тальне

5

1

1

3

3-13

4

6

ДЮСШ «Колос» Лисянка

5

-

-

5

1-17

0

 

 

Переглядів: 268 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Інформ. партнер

Український футбол

Lotto-ПАРТНЕР ФФЧО

DIADORA-ПАРТНЕР ФФЧО

UMBRO- ПАРТНЕР ФФЧО

Туроператор ФФЧО

Copyright MyCorp © 2017a href="http://top100.rambler.ru/top100/">Rambler's Top100