Четвер, 23.11.2017, 19:38
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ



 
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2016 » Вересень » 12 » Розпочинають сезон дитячо-юнацькі команди!
11:29
Розпочинають сезон дитячо-юнацькі команди!

             

       18 вересня поточного року стартує черговий чемпіонат та першість обласної дитячо-юнацької футбольної ліги сезону 2016-2017 років  в трьох вікових категоріях 2000-2001; 2002-2003; 2004-2005 р. р. н.  

 

          Учасники турніру розподілені на 3 групи в кожній віковій категорії за територіальним принципом. Груповий етап пройде в два кола – «осінь» - «весна» за принципом «кожний з кожним» на своєму полі та на полі суперника. 

        До наступних етапів змагань виходять команди, які займуть 1-2 місця в групах.

 

2000-2001, 2002-2003р.р.н.

1 група

1. «Дніпро-80-2» Черкаси

2. ДЮСШ Канів

3. «ДЮСШ -Снайпер» Золотоноша (міськрайон)

4. ДЮСШ «Мрія» Черкаський р-н

5. ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт» Леськи

6. ДЮСШ Городище

7. ДЮСШ «Колос» Канівський р-н

8. ДЮСШ Чигирин

2 група

1. «Дніпро-80» Черкаси

2. «КДЮСШ-Олімп» Кам’янка

3. «Черкаський Дніпро» Білозір’я

4. «Юність»-ФОСК «Колос» Городище

5. ДЮСШ Корсунь-Шевченківський

6. ФК «Старт» Звенигородка

7. ДЮСШ «Колос» Катеринопіль

8. «Старт» Смілянський р-н

3 група

1. «УТК-ДЮСШ» Умань

2. ДЮСШ Маньківка

3. «ЛНЗ-Лебедин» Лебедин

4. ДЮСШ Шпола

5. ДЮСШ «Колос» Лисянка

6. ДЮСШ Жашків

7. ДЮСШ Монастирище

8. ДЮСШ Тальне

2004-2005р.р.н.

1 група

1. «Дніпро-80–2» Черкаси

2. «Дніпро-80–3» Черкаси

3. ДЮСШ Чорнобай

4. ДЮСШ Канів

5. ДЮСШ Чигирин

6. ДЮСШ Золотоноша

7. РК ДЮСШ Золотоніський р-н

8. ФК «Черкаси» Черкаси

 

2 група

1. «Дніпро–80» Черкаси

2. «ЛНЗ-Лебедин» Лебедин

3. «Явір-Олімп» Сміла

4. ДЮСШ Шпола

5. ДЮСШ Корсунь-Шевченківський

6. «Юність» Городище

7. «ДЮСШ–1» Ватутіне

8. «ДЮСШ–2» Ватутіне

9. ДЮСШ Звенигородка

3 група

1. ДЮСШ Маньківка

2. «ДЮСШ–1» Умань

3. «ДЮСШ–2» Умань

4. «Уманьферммаш» Умань

5. ДЮКФП «Олімп» Христинівка

6. ДЮСШ Тальне

7. ДЮСШ «Колос» Катеринопіль

8. ДЮСШ Монастрище

9. "Уманьферммаш-2" Умань

 

        Календарі групових змагань в меню сайту: ДИТЯЧА ЛІГА.

Переглядів: 426 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Календар
«  Вересень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Інформ. партнер

Український футбол

Lotto-ПАРТНЕР ФФЧО

DIADORA-ПАРТНЕР ФФЧО

UMBRO- ПАРТНЕР ФФЧО

Туроператор ФФЧО

Copyright MyCorp © 2017a href="http://top100.rambler.ru/top100/">Rambler's Top100