Субота, 16.12.2017, 02:26
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ



 
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2017 » Вересень » 13 » Розпочинають сезон дитячо-юнацькі команди
09:30
Розпочинають сезон дитячо-юнацькі команди

 

       Наступної неділі, 17 вересня стартує черговий чемпіонат та першість обласної дитячо-юнацької футбольної ліги сезону 2017-2018 років.

      Змагання проходитимуть серед хлопчаків у трьох вікових категоріях: 2001-2002, 2003-2004 та 2005-2006 років народження за участю 65 команд, які представлятимуть дитячі і юнацькі спортивні закладі та футбольні і спортивні клуби області.

      Перший груповий етап пройде в два кола – «осінь-весна» за принципом «кожний з кожним» на своєму полі та на полі суперника.

       До наступного другого етапу змагань потраплять команди, які займуть 1-2 місця в групах.

 

            2001-2002, 2003-2004р.р.н.

                      1 група

1. «Черкаський Дніпро-Зоря» Білозір’я

2. «Дніпро-80» Черкаси

3. СДЮСШОР Черкаси

4. «Дніпро-80-2» Черкаси

5. ДЮСШ Золотоноша

6. РК ДЮСШ Золотоніський р-н

7. КДЮСШ «Олімп» Кам’янка (ст. в. к.)

8. «Старт» Смілянський р-н (ст. в. к.)

                       2 група

1. «УТК-ДЮСШ» Умань

2. ДЮСШ Маньківка

3. ДЮСШ Шпола

4. «Юність» Городище

5. «ЛНЗ-Лебедин» Матусівської ДЮСШ

6. «ДЮСШ-Корсунь» Корсунь-Шевченківський (ст. в. к.)

7. ДЮСШ Жашків (ст. в. к.)

8. ДЮСШ «Колос» Катеринопіль (ст. в. к.)

 

                2003-2004р.р.н.

                  3 група

1. ДЮСШ Канів

2. ДЮСШ «Колос» Канівський р-н

3. «СДЮСШОР-2» Черкаси

4. «Дніпро-80-3» Черкаси

5. ДЮСШ Чигирин

                 4 група

1. ФК «Старт» Звенигородка

2. ДЮСШ Ватутіне

3. «ДЮСШ-Колос» Лисянка

4. ДЮСШ Тальне

5. ДЮСШ Монастирище

 

             2005-2006р.р.н.

                       1 група

1. «Дніпро-80» Черкаси

2. «Дніпро-80–2» Черкаси

3. ДЮСШ Чорнобай

4. ДЮСШ Золотоноша

5. РК ДЮСШ Золотоніський р-н

6. ДЮСШ Канів

7. ДЮСШ «Колос» Канівський р-н

                   2 група

1. «Дніпро-80-ФК Черкаси» Черкаси

2. СДЮСШОР Черкаси

3. ДЮСШ Чигирин

4. КДЮСШ «Олімп» Кам’янка

5. ДЮСШ «Олімп» Сміла

6. «Явір-Олімп» Сміла

7. «Юність» Городище

                    3 група

1. «ДЮСШ-Корсунь» Корсунь-Шевченківський

2. ДЮСШ Городище

3. «ЛНЗ-Лебедин» Матусівської ДЮСШ

4. ДЮСШ Шпола

5. «ДЮСШ-1» Звенигородка

6. «ДЮСШ-2» Звенигородка

7. ДЮСШ Ватутіне

                     4 група

1. ДЮСШ Умань

2. ФК «Юність-Умань-1» Умань

3. ФК «Юність-Умань-2» Умань

4. ДЮСШ Маньківка

5. ДЮСШ Тальне

6. ДЮСШ «Колос» Катеринопіль

7. ДЮСШ Монастирище

 

     Календарі групових змагань в меню сайту: ДИТЯЧА ЛІГА.

Переглядів: 277 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Інформ. партнер

Український футбол

Lotto-ПАРТНЕР ФФЧО

DIADORA-ПАРТНЕР ФФЧО

UMBRO- ПАРТНЕР ФФЧО

Туроператор ФФЧО

Copyright MyCorp © 2017a href="http://top100.rambler.ru/top100/">Rambler's Top100