Форма входу

Головна » 2018 » Квітень » 12 » Стартували з перемоги
09:11
Стартували з перемоги

11 квітня молодіжний склад «Черкаського Дніпра» розпочав весняну частину Першості України з футболу (U-19). На полі Білозірської сільської академії футболу юні «дніпряни» приймали «УФК – Олімпік» (м. Харків), команду, з якої після першої половини змагання наші хлопці поділяли верхню сходинку турнірної таблиці.

Гості вже на шістнадцятій хвилині поєдинку вийшли вперед. Але на цьому гостинність «черкащан» закінчилась. Через сім хвилин Станіслав Нікішов поновив ігровий баланс матчу. Це був не останній гол в грі на рахунку юного півзахисника. Другий свій м’яч Станіслав забив на тридцять сьомій хвилині зустрічі. Але за вісім хвилин до цього Вадим Тенжицький вивів нашу команду вперед. Остаточний рахунок матчу у другому таймі встановив Станіслав Стрикаль. Таким чином, перемога 4:1 зробила «Черкаський Дніпро» одноосібним лідером змагання на старті весняної частини першості.

Нагадаємо, що наступну гру наші хлопці проведуть 18 квітня в Дніпрі проти одноліток з місцевого «Маолдіса».