Середа, 27.09.2017, 00:52
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ



 
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2016 » Червень » 6 » Визначилися переможці групових змагань ДЮФЛО
12:07
Визначилися переможці групових змагань ДЮФЛО

    

       Завершився перший етап обласного чемпіонату та першості   дитячо-юнацької   футбольної   ліги   сезону 2015-2016 років в яких брали участь 68 команд трьох вікових категорій.

 

 

                                

       Турнірна таблиця                       

першості Черкаської області з футболу сезону 2015-2016 років

серед дитячих команд після І етапу

2003-2004 р. р. н.

 

 1 група

 

      

І

В

Н

П

СМ

О

1

«Дніпро-80–2» Черкаси

    12

9

3

-

32-12

30

2

ДЮСШ Канів

    12

8

2

2

32-11

26

3

«Явір-Олімп» Сміла

12

7

2

3

39-23

23

4

«Черкаський Дніпро-Зоря» Білозір’я

12

4

4

4

23-25

16

5

ДЮСШ Золотоноша

12

4

1

7

17-21

13

6

РК ДЮСШ Золотоніський р-н

12

3

2

7

19-32

11

7

ДЮСШ «Колос» Канівський р-н

12

-

-

12

12-50

0

               

2 група

 

        

І

В

Н

П

СМ

О

1

«Дніпро-80–1» Черкаси

12

9

-

3

56-19

27

2

«Дніпро-80–3» Черкаси

12

8

1

3

45-10

25

3

«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси

12

8

-

4

40-15

24

4

«Черкаський Дніпро-Зоря–2» Білозір’я

12

6

2

4

36-15

20

5

«СДЮСШОР-Цетус» Черкаси

12

6

1

5

32-28

19

6

СДЮСШОР Черкаси

12

2

2

8

23-18

8

7

«Енергетик» Канів

12

-

-

12

3-130

0

             
                           

3 група

 

       

І

В

Н

П

СМ

О

1

ФК «Старт» Звенигородка

12

11

1

-

58-10

34

2

«Юність» Городище

12

8

2

2

39-25

26

3

«Ретро» Ватутіне

12

8

2

2

34-16

26

4

ДЮСШ Шпола

12

3

2

7

15-36

11

5

ДЮСШ Городище

12

3

1

8

15-25

10

6

«ЛНЗ-Лебедин» Лебедин

12

2

2

8

15-39

8

7

«ДЮСШ-Корсунь» К.-Шевченківський

12

1

2

9

10-35

5

               
                             

4 група

 

 

І

В

Н

П

СМ

О

1

ДЮСШ Маньківка

12

10

1

1

38-20

31

2

ФК «Іллічівець-Умань–1» Умань

12

7

2

3

59-24

23

3

«Олімп» Христинівка

12

6

2

4

40-18

20

4

ДЮСШ Жашків

12

5

2

5

39-37

17

5

ДЮСШ Монастирище

12

5

2

5

22-22

17

6

«УТК-ДЮСШ» Умань

12

2

3

7

25-24

9

7

ФК «Іллічівець-Умань–2» Умань

12

1

-

11

12-90

3

               

 

Турнірна таблиця

першості Черкаської області з футболу сезону 2015-2016 років

серед дитячо-юнацьких команд після І етапу

2001-2002 р. р. н.

 

1 група

 

       

І

В

Н

П

СМ

О

1

ДЮСШ Чорнобай

12

11

1

-

43-5

34

2

КФК «Червона Слобода» Ч. Слобода

12

9

2

1

23-4

29

3

«СДЮСШОР-Цетус» Черкаси

12

7

2

3

32-8

23

4

«Дніпро-80–2» Черкаси

12

4

2

6

27-22

14

5

ДЮСШ Золотоноша

12

4

1

7

17-30

13

6

ДЮСШ Чигирин

12

1

3

8

12-36

6

7

ДЮСШ Канів

12

-

1

11

8-57

1

               

2 група

 

      

І

В

Н

П

СМ

О

1

«Дніпро-80» Черкаси

14

12

1

1

53-8

37

2

ДЮСШ «Олімп» Кам’янка

14

10

4

-

22-3

34

3

«Юність» Городище

14

6

4

4

20-19

22

4

«Черкаський Дніпро-Зоря» Білозір’я

14

7

-

7

30-33

18

5

«Старт» Смілянський р-н

14

5

3

6

22-31

18

6

ДЮСШ Шпола

14

4

2

8

14-32

14

7

ДЮСШ «Олімп» Сміла

14

3

1

10

16-13

10

8

«ЛНЗ-Лебедин» Лебедин

14

2

1

11

4-41

7

               

3 група

 

       

І

В

Н

П

СМ

О

1

ФК «Іллічівець-Умань» Умань

12

10

2

-

54-7

32

2

ДЮСШ Маньківка

12

9

2

1

36-10

29

3

«УТК-ДЮСШ» Умань

12

5

3

4

29-14

18

4

«Ретро» Ватутіне

12

5

-

7

23-51

15

5

ДЮСШ «Колос» Катеринопіль

12

3

1

8

11-37

10

6

«ДЮСШ-Корсунь» Корсунь-Шевченків.

12

3

-

8

13-18

9

7

ДЮСШ Тальне

12

2

2

8

8-37

8

               
               
                             

Турнірна таблиця

Чемпіонату Черкаської області з футболу сезону 2015-2016 років

серед юнацьких команд після І етапу

1998-2000 р. р. н.

 

1 група

 

          

І

В

Н

П

СМ

О

1

«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси

8

7

-

1

32-4

21

2

РК ДЮСШ Золотоніський р-н

8

7

-

1

20-10

21

3

«Дніпро-80–2» Черкаси

8

3

1

4

13-12

10

4

ДЮСШ Чигирин

8

2

1

5

11-19

7

5

ДЮСШ Канів

8

-

-

8

8-39

0

               

2 група

 

     

І

В

Н

П

СМ

О

1

ДЮСШ «Олімп» Кам’янка

10

6

3

1

22-12

21

2

«ЛНЗ-Лебедин» Лебедин

10

6

2

2

18-8

20

3

«Черкаський Дніпро-Зоря» Білозір’я

10

6

1

3

23-10

19

4

«Дніпро-80» Черкаси

10

5

1

4

22-14

16

5

ФОСК «Колос» Городище

10

3

1

6

13-25

10

6

ДЮСШ Шпола

10

-

-

10

2-31

0

               
               
                             

3 група

 

      

І

В

Н

П

СМ

О

1

ДЮСШ Тальне

12

9

2

1

23-7

29

2

«УТК-ДЮСШ» Умань

12

8

1

3

30-15

25

3

ДЮСШ Маньківка

12

7

2

3

31-17

23

4

ФК «Іллічівець-Умань» Умань

12

3

3

5

14-26

13

5

ДЮСШ «Колос» Катеринопіль

12

3

3

6

10-19

12

6

ДЮСШ «Колос» Лисянка

12

3

3

6

18-27

12

7

«ДЮСШ-Корсунь» Корсунь-Шевченк.

12

1

1

10

8-23

4

               
               
               
                             

         До наступного напівфінального етапу виходять по дві кращі команди з кожної підгрупи, які протягом 6 – 17 червня розіграють між собою путівки до фінальної частини змагань, яка відбудеться в другій половині червня.

Переглядів: 378 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Інформ. партнер

Український футбол

Lotto-ПАРТНЕР ФФЧО

DIADORA-ПАРТНЕР ФФЧО

UMBRO- ПАРТНЕР ФФЧО

Туроператор ФФЧО

Copyright MyCorp © 2017a href="http://top100.rambler.ru/top100/">Rambler's Top100