Неділя, 24.09.2017, 16:55
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ



 
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2017 » Травень » 30 » Визначилися переможці групових змагань ДЮФЛО
13:38
Визначилися переможці групових змагань ДЮФЛО

  

     

          Завершився перший етап обласної першості дитячо-юнацької футбольної ліги сезону 2016-2017 років серед команд молодшої вікової категорії 2004-2005р.р.н.

 

 

                                                                                       

              1 група

 

 

І

В

Н

П

СМ

О

1

ФК «Черкаси» Черкаси

14

12

1

1

73-10

37

2

ДЮСШ Чигирин

14

11

2

1

48-11

35

3

ДЮСШ Канів

14

8

1

5

38-20

25

4

РК ДЮСШ Золотоніський р-н

14

6

2

6

40-45

20

5

«Дніпро-80–3» Черкаси

14

5

2

7

19-31

17

6

«Дніпро-80–2» Черкаси

14

4

2

8

21-49

14

7

ДЮСШ Чорнобай

14

1

5

8

18-38

8

8

ДЮСШ Золотоноша

14

1

1

12

15-68

4

2 група

 

 

І

В

Н

П

СМ

О

1

«Дніпро-80» Черкаси

16

16

-

-

93-14

48

2

ДЮСШ Звенигородка

16

11

2

3

62-33

35

3

«Явір-Олімп» Сміла

16

10

2

4

65-28

32

4

«ДЮСШ-2» Ватутіне

16

8

1

7

42-44

25

5

«ДЮСШ-1» Ватутіне

16

7

1

8

53-49

22

6

«ДЮСШ-Корсунь» К.-Шевченківський

16

6

1

9

45-75

19

7

«Юність» Городище

16

5

-

11

44-70

15

8

«ЛНЗ-Лебедин» Лебедин

16

2

4

10

19-56

10

9

ДЮСШ Шпола

16

-

3

13

14-68

3

3 група

 

 

І

В

Н

П

СМ

О

1

ДЮФКП «Олімп» Христинівка

16

15

1

-

76-17

46

2

«Уманьферммаш» Умань

16

12

2

2

71-23

38

3

«ДЮСШ-1» Умань

16

8

3

5

56-38

27

4

ДЮСШ «Колос» Катеринопіль

16

7

3

6

51-35

24

5

«ДЮСШ-2» Умань

16

7

-

9

48-48

21

6

ДЮСШ Монастирище

16

5

1

10

29-42

16

7

ДЮСШ Маньківка

16

5

1

10

25-44

16

8

ДЮСШ Тальне

16

3

5

8

23-48

16

9

«Уманьферммаш-2» Умань

16

2

-

14

18-102

6

 

             Згідно з регламентом цих змагань, до наступного напівфінального етапу виходять по дві кращі команди з кожної підгрупи, які 6 та 9 червня розіграють між собою путівки до фінальної частини змагань

 

ДЮСШ Чигирин – «Дніпро-80» Черкаси

ДЮСШ Звенигородка – ДЮКФП «Олімп» Христинівка

«Уманьферммаш» Умань – ФК «Черкаси» Черкаси

Переглядів: 335 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Інформ. партнер

Український футбол

Lotto-ПАРТНЕР ФФЧО

DIADORA-ПАРТНЕР ФФЧО

UMBRO- ПАРТНЕР ФФЧО

Туроператор ФФЧО

Copyright MyCorp © 2017a href="http://top100.rambler.ru/top100/">Rambler's Top100